A+ Galeri

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma AtomicAdd Team
A+ Galeri büyük bir kitle tarafından kullanılan fotoğraf galarisi uygulamasıdır.

9 milyon kullanıcı tarafından sevilen, A+ Galeri Android  telefonunuz için tam olarak dünyanın en iyi fotoğraf galeri uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Değiş tokuş yapmanıza gerek yok çünkü A+ Galeri her yönüyle diğer fotoğraf galarisi uygulamalarından üstündür. A+ Galeri HD fotoğraf görüntülemek, fotoğraf aramak ve albümleri düzenlemek için en hızlı uygulamadır.

Galerinizin büyük bir tema arşivi vardır, arşivden dilediğinizi temayı seçerek uygulamanızı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınız onları ne zaman ve nerede çektiğinize göre otomatikman düzenlenir. Fotoğraf ve videolarınızı nerede çektiğinize göre haritadan görün. Fotoğraf ve videolarınızı, albümler oluşturarak, en sevdiğiniz albümleri kurarak ve gereksiz albümleri saklayarak organize edin. Çeşitli SD kartları için kusursuz destek. Harici SD kartların herhangi birinde albümler oluşturabilirsiniz. 

Fotoğraflarınız artık onları ne zaman ve nerede çektiğinize göre, ve resim rengine göre aranabilir. A + Galeri'de fotoğraf aramak için internet bağlantısına gerek duymaz. İnternetsiz bir şekilde de fotoğraflara ulaşabilirsiniz. 

A+ Galeri indir